Już 1 czerwca kolejny -> VI Spacer Historyczny!


Jestem pasjonatem historii farmacji, Pomorza i Stargardu. Ta pasja zainspirowała mnie do uprawiania aktywnej formy obcowania z dawnymi dziejami i losami ludzi.

6spacerOd 2009 roku zapraszam wszystkich zaciekawionych przeszłością Stargardu i stargardzian a gotowych pójść w nieznane ( lub znane inaczej) na nieco nietypowe spacery. Formuła spacerów zawiera pewne stałe elementy. Tożsamość prowadzącego uczestnicy poznają na finiszu w Piwnicy TPS. Trasa do końca tkwi jedynie w głowie przewodnika. Po drodze spotykamy autentyczne postaci z historii miasta – przenosząc się w ich czasy prowadzę z nimi dialog, niekiedy dramatyczny, niekiedy humorystyczny. W dawnych
stargardzian chętnie wcielają się moi znajomi.

Frekwencja na dotychczasowych pięciu spacerach (wynosząca od 80 do 124 osób), atmosfera wielkiego zainteresowania i przedniej zabawy i pozytywne echa medialne silnie inspirują do proponowania następnych spacerów.
Zapraszam w niedzielę, 1. czerwca godz. 15:00 przed Basteję tj. nowe Muzeum Archeologiczno-Historyczne na VI Spacer Historyczny „Stargard Tajemniczy i Nieznany”.

Wasz Jerzy Waliszewski

wydarzenie na facebooku -> https://www.facebook.com/events/610102579081612

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *