Teledysk Never Again zespołu Breaking The Rules 2


Teledysk „Never Again” zespołu Breaking The Rules prawie w całości nakręcony w Stargardzie 🙂

Obecnie trwają prace nad kolejnymi produkcjami Breaking The Rules, grupa jest nowością na rynku muzycznym, a jej pierwszy utwór słuchano i oglądano już w 33 krajach.
– Zespół rozpoczął próby w 2013 roku – mówi Piotr Kamrowski, założyciel i lider zespołu, pochodzący z Zieleniewa.
Do współpracy zaprosił kolejno: Rafała Pawła Pawlickiego, perkusistę ze Szczecina oraz Arkadiusza Rybij, gitarzystę ze Stargardu Szczecińskiego. Ponadto w produkcjach zespołu możemy usłyszeć skrzypaczkę, Paulinę Ciesielską także Stargardu Szczecińskiego, wokalistów – Norberta Jarzębińskiego z Grzędzic i utalentowaną 16-latkę, Dianę Kamrowską.

Ciekawi gdzie dokładnie nakręcano wideoklip? Zapraszamy do obejrzenia 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “Teledysk Never Again zespołu Breaking The Rules

  • Marek

    Super Utwór jak ma się dobry sprzęt to zwala z nóg, można by się czepiać angielskiego ale kogo można się nie przyczepić, prosty przykład donatan i cleo 50% jest nie zrozumiałe i to w ojczystym języku, wokalista gunses angielski tragiczny. Wracając do utworu cieszę się że to zespół ze Stargardu z tego naprawdę coś wyrośnie ,pozdrawiam wykonawców i pytanie gdzie mogę ściągnąć do słuchania w aucie.

  • ozy

    Owszem, angielki nie za specjalny, ale to dla mnie też nie problem. Za to cały pomysł naprawdę interesujący, ambitny i co najważniejsze stargardzki. Nie wiem co będzie z nimi dalej, ale jestem zadowolony, że to nasi. Zaśpiewajcie teraz coś szybszego i polskiego – pokażcie swoje oblicze.